
Модель LV Від Lucky Miner видобуток корисних копалин sha-256 Алгоритм з максимальним хешрейтом 3 TH/s для енергоспоживання 50W.
| Щоденно | щомісяця | Щорічно | |
|---|---|---|---|
| Дохід | $ 0.11 | $ 3.26 | $ 39.18 |
| Електрика | $ 0.05 | $ 1.46 | $ 17.53 |
| Прибуток | $ 0.06 | $ 1.80 | $ 21.64 |
| Алгоритм | Хешрейт | Споживання | Ефективність | Прибутковість |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 3 TH/s±10% | 50w±10% | 16.67j/TH | $ 0.06 |
| Виробник | Lucky Miner |
| Модель | LV |
| Також відомий як | Lucky Miner LV07 Pro 3T Bitcoin miner |
| Реліз | May 2026 |
| Розмір | 109 x 99 x 45mm |
| Вага | 370g |
| Рівень шуму | 38db |
| потужність | 50w |
| Інтерфейс | WiFi 2.4G |
| Температура | 5 - 45 °C |
| Вологість | 5 - 95 % |